TOP 5: O wariatkach słów kilka

W poprzednim odcinku:

O 7 największych wariatach, jakich kiedykolwiek spotkałem

Standardowo… staram się nie starać, więc przed zapoznaniem się z kluczową częścią artykułu, skonsultuj się z karykaturzystą lub Oscarem Trampem.

Poniżej wstawiłem nastrojowy utwór, dzięki któremu będziesz w stanie zatopić się bez reszty w podjętym temacie. Ostatecznie serce kobiety to niezgłębiony ocean tajemnic.

MIEJSCE 5- Szczerze przyznam się, że miałem problem z wyborem ,,piątki”, ponieważ miejsca 1-4 są obstawione bez skrupułów, jak faworyzowane konie w turnieju olimpijskim.

MATKA POLKA

– Imię i nazwisko ojca?

– Andrzej z Łomży.

Kobieta, która- że tak powiem- z niejednego pieca chleb jadła. Entuzjastka pieczywa z nasieniem… nadzieniem w podłużnych kształtach. Uwielbia tworzyć, dlatego wyciśnie farbę z każdej tubki, która znajdzie się w zasięgu jej dłoni i wzgórza Wenery.

W swojej karierze, pomimo młodego wieku (2 i pół krzyżyka na karku) wydała na świat już 4 obrazy. W preferowanym emocjonalno- improwizacyjnym stylu nigdy nie wraca do tych samych narzędzi pracy.

MIEJSCE 4

BRUNHILDA

baba-1

Tożsamości panny ,,Jestem numerem 4″ (Polecam film) z pewnością nie ujawnię. O powód mojej decyzji nie musisz pytać. Wystarczy, że pewnego dnia dojdzie Twoich uszu informacja, że pan bloger wygrał bilet w jedną stronę na OIOM.

Lady Diana, która oddaje mocz na stojąco. Męski odpowiednik… znaczy żeński- Johna Rambo. W jej żyłach bez cienia wątpliwości krąży więcej testosteronu, niż podczas omnadrenowo- insulinowej imprezy kulturystycznej.

Atrybuty- Wiąże piersi bandażami, a u jej boku zawsze dumnie kroczy Pitbull. Na meczu i ustawce zawsze… w I rzędzie, ale zamiast popcornu woli kastet i kij bejsbolowy.

Scenariusz, który napisało samo życie:

– Mariusz, chcesz nauczyć się bić?

– Pewnie, że tak.

Finał jest dość przewidywalny. Lekcja pokory i dobrych manier zakończyła się w mgnieniu oka, a cały kurs szkoleniowy zaledwie na jednym spotkaniu. Uczeń nigdy nie przerósł mistrza i do dzisiaj skleja swoją rozbitą na tysiące kawałków psychikę.

MIEJSCE 3

SIOSTRA MADLEN

,,W zemście i w miłości kobieta jest większym barbarzyńcą, niż mężczyzna.” F. Nietzsche.

Niepoprawna romantyczka, która wierzy w miłość od pierwszego włożenia. Typ konwersacyjnej gwałcicielki, która może śmiało i z powodzeniem ubiegać się o udział w programie Warsaw Shore. Jeśli potencjalny właściciel instrumentu nie zechce jej zaspokoić, gotowa zgłosić sprawę do prokuratury. W życiu kieruje się zasadą hedonistycznego faszyzmu, wierząc wyłącznie w sens własnego orgazmu.

Oddajmy jednak głos siostrze Madlen,

,,Facet nie lubi płacić za seks. Będzie miał darmowy, to doceni i zostanie.”

,,Jeśli odważysz się pokazać ze mną publicznie, to wtedy rozstawię przed Tobą nogi. Ale pamiętaj, że nie jestem łatwa.”

,,Oby facet zamieszał w kotle i doprowadził mnie do orgazmu.”

MIEJSCE 2

grodzka

CONCHITA- Adam i Ewa scaleni kolczykami Potara

kolczyki

– Poczęstujesz papierosem, kierowniku?

– Na zdrowie, proszę pana.

– Jestem kobietą…

W toku życia nie przeistoczyła się z czarnego chłopca w białą kobietę, choć z czystym sumieniem można ją nazwać teściem i teściową w jednej osobie. Hybryda Ćmy barowej i Hanki Mostowiak, jako że często swoją mózgową lewatywę kończy w kartonowej Izbie wytrzeźwień. W Średniowieczu mogłaby trafić na stos za konszachty z czarną magią, ponieważ- pomimo domniemanego posiadania penisa- wydała na świat potomstwo.

MIEJSCE 1

ŁEMPA

Pojedynek gigantów

Kogo wybierze piękna aktorka ?

Ostatnio usłyszałem pod swoim adresem zarzut, że bezprawnie wykorzystuję wizerunek osób, które nie piastują pozycji publicznej. Z racji ogromnego żalu uderzyłem się w pierś i ubrałem w płócienny worek. Nie przeszedłem obojętnie wobec fali krytyki, stąd tożsamość powyższych indywiduum została zakamuflowana. Jednakże… złota medalistka, faworytka zestawienia, figurując w serwisie YouTube, kwalifikuje się wg mnie, by ujrzeć ponownie światło dzienne.

To rodzaj kobiety, która- pomimo radiowej urody- śmiało może pretendować do roli w kolejnej części Dirty Dancing, Stup up lub High School Musical. Swoje nieliczne braki nadrabia siłą osobowości, odniósłszy sukces na dalekich rubieżach Internetu. Myślę, że odnalazłaby się w świetle fleszy u boku Zack’a Efrona lub Channing’a Tatum.

4 przemyślenia nt. „TOP 5: O wariatkach słów kilka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *