Sejmowe Mortal Combat, czyli w KSW z Michałem Szczerbą!

W poprzednim odcinku:

Under Boys. Odc. 1. Jak spędziłem pół nocy na komisariacie?

Polacy rzygają już politycznymi przepychankami. Żeby nieco zatamować ich odruch wymiotny, wychodzę przed szereg z propozycją. Organizacją popularnych ostatnio freak fightów*, ale z udziałem przedstawicieli narodu. W związku z tym wyzywam do masakry w klatce posła Michała Szczerbę.

* Walka celebrytów.

Circa Survive GIF - Find & Share on GIPHY

OSCAR TRAMP vs. Michał Szczerba

Wypada powiedzieć kilka prowokacyjnych słów. Żeby zachęcić Michała do wzięcia udziału w walce.

Roastować go nie będę, bo życie już mnie wyprzedziło. Niemniej kilkadziesiąt artykułów wcześniej wspominałem już o nim w publikacji: Politic GO, czyli polska wersja gry w pokemony. Porównałem go wtedy do gryzonia- Rattaty. Zacytuję: Szczerbiec- miecz królów Polski. Szczerba- kołek zaoranej imprezy parlamentarnej. Materiał zakodowany w Pay Per View. Próbuje kąsać, choć nieskutecznie- co najwyżej- srając do własnego gniazda.

Jeśli wygram, co bez dwóch zdań się stanie, nie chcę żadnych pieniędzy. Zadowolę się dożywotnią kastracją Michała z życia publicznego. Nic do niego nie mam, ale mężem Stanu nigdy nie będzie. Chyba że za granicą.

Gra warta jest świeczki, a Paryż Mszy.

Fighting GIF - Find & Share on GIPHY

Już nie raz uwierzytelnił swoją przydatność marketingowo- kabaretową. Przecież bierze udział w cyrku każdego dnia, więc w kategoriach rozrywkowych posiada niemałe doświadczenie. Zanim poseł podniesie krzyk, spieszę dodać, że obniżką reputacji, czy słupków sondażowych (jak zwał, tak zwał) zupełnie nie ryzykuje. Jego osoba w społeczeństwie budzi mieszane uczucia. 98% daje temu wyraz. Wśród respondentów znajdują się osoby, które odpowiadają w następujący sposób:

a) Mam go w otworze wylotowym.

b) Nie znam gościa.

c) I pod odpowiedzią C padają dość niecenzuralne określenia, których nie przytoczę ze względu na to, że artykuł mogą czytać dzieci.

2% to margines błędu. Jak przy stosowaniu antykoncepcji. Nie, wcale nie twierdzę, że środowisko posła Szczerby kojarzy mi się z dziurawą prezerwatywą. Przy okazji- jestem ciekawy, czy szanowni posłowie (Argonauci) skorzystali z moich upominków bożonarodzeniowych, o których wspomniałem z okazji artykułu, który znajdziesz poniżej.

Dylemat św. Mikołaja

Żeby gladiatorska ironia zatoczyła koło, politycznym Koloseum na czas walk stanie się budynek sejmowy przy ul. Wiejskiej.

Poseł Szczerba śpiewał z mównicy sejmowej, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by zakasał rękawy i stanął w ringu pod nią. Bez obaw. Miejsce się wygospodaruje. Na czas show wyniesiemy z sali plenarnej stołki, do których przylgnęły tyłki posłów z PO. (Nie muszę chyba rozwijać skrótu, ponieważ każdy inaczej go interpretuje. Obywatelska. Oszustów. Odyńców. Naprawdę różnie.)

Jeśli chciałbyś zobaczyć Sejmowe Mortal Combat z finiszem w postaci KO Michałka Szczerby, udostępnij pomysł dalej.

W przypadku, gdy walka z politykiem nie dojdzie do skutku, mam inną propozycję. Bloger versus Bloger. W pierwszej kolejności przychodzi mi na myśl Jason Hunt. (Tomek Tomczyk- Gandalf polskiej blogosfery. Osławiony Kominek.)

Party GIF - Find & Share on GIPHY

I w tym momencie zapodam żart w stylu Karola Strasburgera. Nie bez przyczyny przytaczam poczucie humoru gospodarza Familiady. Wieść gminna ponoć głosi, że Tomek jest autorem wstępów, po których Karol wita bohaterów odcinka. Ha!

– Co robi Żydówka na kominku?

– Puszcza się z Tomkiem.

Niedożywiony intelektualnie- Oscar Tramp.

W razie sprzeciwów:

Zasłaniam się konstytucyjnym prawem do wolności artystycznej. Czołem. O. Matę.

2 przemyślenia nt. „Sejmowe Mortal Combat, czyli w KSW z Michałem Szczerbą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *