O czym kobiety rozmawiają na osobności

Mężczyźni rządzą światem. Mężczyznami rządzi seks. Seksem rządzą kobiety. Kobiety rządzą mężczyznami. Mężczyznom tylko się wydaje, że rządzą światem.

seks

I znowu samochody, football, wódka i łatwa kasa…

Towarzystwo samych wacków, czyli kolejna odsłona Gay party sprawia, że czuję się, jakbym cały wieczór siedział zahipnotyzowany przed TV i oglądał Modę na Sukces. Staram się- w miarę możliwości- wystrzegać wyłącznie męskiego grona, jak diabeł wody święconej lub Żydzi ortodoksyjni kąpieli. Towarzystwo prawdziwych kumpli to rarytas, jak wpieprzanie ośmiornicy, ale- jak wiemy- i od luksusu można puścić pawia. Gdy samce przebrną wyświechtane tematy, których finał każdorazowo prowadzi do zakładu karnego, rozpoczyna się etap rozmowy z cyklu science fiction. Faceci są ekspertami w wymyślaniu wyimaginowanych sytuacji, które nie mają- ni w ząb, ni w oko- przełożenia na realny świat. Dywagują, dla przykładu, o skuteczności spożywania alkoholu przez odbyt, ewentualnie- o możliwości skoku z trzeciego piętra z miękkim lądowaniem.

avatar

Bieg wydarzeń wieczornej schadzki zmienia swoje oblicze, gdy na horyzoncie pojawi się… dziewczyna. I- przy założeniu- że nie jest ekstremalnie spasiona i nie zamieniła się twarzami z Sylwestrem Stallone- stwarza zupełnie nowe możliwości. Pełnia księżyca nie jest konieczna, by w każdym samcu nastąpiła metamorfoza, ponieważ… kipi, kipi, kipi TESTOSTERON. I to całkiem zabawne, gdy uprzednio ospali panowie wykazują się nadmiernym entuzjazmem i w stosunkowo krótkim czasie są w stanie podjąć się działania, uratować dziecko z płonącego budynku lub obmyślić sposób na rozwiązanie problemu globalnego ocieplenia.

Prawda jest taka, że rozmowa w jednostajnym płciowo gronie nie prowadzi donikąd, chyba że jeden z członków preferuje odmienne myślenie seksualne i czai się za potencjalną ofiarą. Rozmowa z kobietą z kolei jest nieprzenikniona. Jej finał może zakończyć się wszędzie. W kontenerze na śmieci, w łóżku lub innej czasoprzestrzeni. Przezorny jednak zawsze ubezpieczony, co przekłada się na zdrowy rozsądek w spożywaniu napojów wyskokowych, by przypadkiem nie wylądować w sypialni z żeńskim odpowiednikiem Wolverine’ a.

Śpisz ?…- Tak zazwyczaj rozpoczyna się gra wstępna w zaawansowanym związku, o ile nie wracasz mocno spóźniony, czyli o 2 w nocy, nie fermentujesz chmielem i nie masz na szyi podejrzanych śladów po krwistoczerwonej szmince.

– Kochanie, to nie tak, jak myślisz !

zdrada

Hormony są napędem kreatywności i czasu erekcji… znaczy się- reakcji. Także w półświatku politycznym. Większość DEMOKRATYCZNIE wybranych przedstawicieli narodu to- nikogo nie zdziwi- mężczyźni. Odwołaj się w tym momencie kilka akapitów wzwyż. Są różnice- co prawda- ale znikome. Faceci, niezależnie od zajmowanej pozycji, ulepieni są z tej samej gliny. Dlatego, by uzdrowić kraj, w sposób, którego nie byłaby w stanie przewidzieć nawet dr Queen, należy wdrożyć w posiedzenia ważniaków młode i niewinne kobiety.

Mówiąc- flirt i stawiając przed Tobą, drogi czytelniku, określone wyobrażenia na ten temat w sferze polityki, należy… przekroczyć granice dobrego smaku.

Wyobraźmy sobie w tym momencie prezesa Kaczyńskiego wysyłającego dwuznaczne aluzje w stronę posłanki Krystyny Pawłowicz.

– Bierz mnie, mój Ty drapieżny kocie !

Każdemu należy się odrobina przyjemności, nawet posłowi Annie Grodzkiej- o facjacie wspomnianego wcześniej Sylwestra Stallone- w objęciach Janusza Palikota.

– Ale Janusz ! W damskiej toalecie nie ma haczyków na torebki !

– Załatwię sprawę, Aniu, ale najpierw przyjemności, potem obowiązki. Nie po to zostałem politykiem, by myśleć o rzeczach ważnych.

anna

Dygresja z męskiego świata:

Żyjemy w nieoczekiwanym splocie zaskoczeń. Wczoraj zakupiłem nową wersję chłopięcej Mekki, czyli grę FIFA 17 i dostałem w bonusie zestaw noży kuchennych. DystryBUCent przewidział, że gra na zawodowym poziomie wymaga ofiar, ew. kierownikiem ds. sprzedaży jest kobieta i zasugerowała, że moje miejsce jest w kuchni przy krojeniu marchewki do zupy, a nie przed konsolą. Znowu kontrolę przejęła płeć piękna. Damn it!

facet

Ktoś mógłby z tego miejsca stwierdzić, że to myślenie abstrakcyjne, że VIP-y ze srebrną łyżeczką w dupie nie zajmują się błahostkami, które- de facto- wytyczają motywatory ludzkich działań. Jeśli- załóżmy- Antoni Macierewicz- nie ma ochoty na podryw, to znaczy, że zapadł w głęboką depresję lub akurat odbywa stosunek seksualny. Najprawdopodobniej z Misiewiczem.

Przedstawię teraz prosty dowód, że współczesna arystokracja, jaśniepaństwo, bogowie Olimpu i- chuj wie co jeszcze- czyli parlamentarzyści to zwyczajni ludzie (no, może trochę zawyżają przeciętną łgarstwa, chciwości i cwaniactwa). Kiedy jeden z posłów (nie pamiętam godności) na mównicy sejmowej przejęzyczył się i powiedział: „Nie po raz pierwszy staje mi…” odpowiedział mu śmiech i aplauz. Śmiali się wszyscy. Rechotał obóz rządzący. Rechotała koalicja. Śmiał się von Tusk, śmiał się Kaczyński. Nic tak nie zjednoczyło polityków, jak podtekst seksualny.

kobieta i mężczyzna

Muszę przyznać okrutną prawdę. Mężczyźni nie są w stanie funkcjonować bez kobiet. Ich absencja powoduje bierność i brak motywacji do działania. Skoro więc kobiety są do tego stopnia niezastąpione i posiadły tak namaszczany powszechnie zmysł wielozadaniowości, czemu nie oddać w ich ręce całej władzy ? Sytuacja nie jest tak kolorowa i prosta, jak się wydaje.

Naiwny… czy tylko głupi ?

Tylko Pan Bóg i kobiety wiedzą, o zgrozo, w jak wielkim żyłem błędzie.

Oto kilka moich naiwności dotyczących tematów, jakie podejmują kobiety na osobności:

– Kosmetyki, paznokcie i wszystko, co się wiąże z labiryntem zabiegów upiększających, które dodają kobiecie pewności siebie.

– Diety odchudzające i odstępstwa, które zdarzają się częściej, niż odstępstwa od odstępstw.

– Fatałaszki, zakupy i przeceny, czyli… dostaję orgazmu na widok hasła: „50% taniej”.

– Książki, muzyka i inne udziwnienia z zakresu KULTURA.

Nikogo zapewne nie zdziwi fakt, że drogie panie w alternatywnym świecie Seksmisji rozmawiają wyłącznie o… uprawianiu miłości. Kilka razy miałem, w zależności od punktu widzenia, przyjemność przysłuchiwać się damskiej rozmowie. Zakamuflowany, jak Jason Bourne… Broń Boże- wcale nie podsłuchiwałem !

Szkoła uczuć

Wymiany spostrzeżeń i doświadczeń nie opisywały wzniosłych romansideł w stylu Pamiętnika lub Szkoły uczuć, bardziej przypominały fragmenty z filmów Sashy Grey. Pierwotny, pełen barbarzyństwa i zwierzęcości, stosunek.

Oto fragment jednej z rozmów:

– Facet, nieważne- przystojny czy brzydki, ważne, aby zamieszał w kotle…

Innym razem słyszałem dywagacje na temat eksperymentu z inną dziewczyną, w sensie- jakby to było spróbować z lesbijką. Wiem, że nadeszły czasy, w których facet konkuruje o kobietę nie z samcem, ale z inną kobietą. Cieszę się, że wewnątrz mojego gatunku, pomimo rozmaitych dziwactw, nikt nie próbuje podejmować tego rodzaju tematów. Nie mam nic przeciwko gejom, ale pod warunkiem, że trzymają się w bezpiecznej odległości od moich stref intymnych.

Kolejny przypadek (Czemu takie rzeczy mi się przytrafiają ?) to podziwianie fryzur łonowych. Kobiety na ten temat potrafią wdawać się w… jakby to ująć- najgłębsze szczegóły. I znowu z tego miejsca składam dziękczynienie niebiosom, że- przynajmniej do tej pory- żaden z moich kumpli nie próbował pokazać na forum publicznym swojego penisa.

Dziękuję za uwagę i mam nadzieję, że zaszokowałem przynajmniej kilka osób swoimi słowami, za które bardzo szczerze nie przepraszam i… lepiej niech władza pozostanie w rękach mężczyzn, aczkolwiek rządzi nie ten, co siedzi na stołku, ale ta, co pociąga za sznureczki.

Prawdopodobnie dywagujesz wewnątrz siebie lub na głos, czemu podejmuję ten temat na łamach (Na łamach- jak poważnie to brzmi) swojej publicystyki… Otóż, jeśli nie wiadomo, czym ludzie kierują się w życiu, najpewniej rzecz idzie o pieniądze lub wspomniany seks. Pora to sobie uświadomić.

8 przemyśleń nt. „O czym kobiety rozmawiają na osobności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *