Nie myślę wyłącznie o se***!

W poprzednim odcinku…

O typowych nauczycielach

Nie mam brudnych myśli, lecz seksowną wyobraźnię. Poniżej prezentuję zwyczaje seksualne, które… dosłownie miażdżą jądra. I zastrzegam, w razie problemów z poczuciem humoru lub dystansem- skonsultuj się z Oscarem Trampem.

Zrób szerszą dziurkę, kochanie.

sex-4-zydzi

– Jak mogłeś mnie zdradzić!

– Kochanie, myślałem, że to Ty!

Miejsce: Wszędzie tam, gdzie są Żydzi ekstremalnie ortodoksyjni. Zażywają kąpieli raz w tygodniu, a swoje upodobania dostosowują do materiału, pomiędzy którym- jak w randce w ciemno- szukają zmysłowej inspiracji.

Chcę już być dorosły!

sex-8-papua

– Hola, hola… jeszcze nie przeszedłeś rytuału męskości. Klękaj do miecza!

Sposób podawania lekarstwa lub przekazywania wiedzy- doustny.

Miejsce: Papua- Nowa Gwinea. Dojrzewającym chłopcom z tamtejszych stron wcale nie jest do śmiechu. Młodzieńczy trądzik to ostatnie ich zmartwienie. Gdy opuszczą bezpieczną przystań matczynego cycka, rolę wychowawczą przejmują mężczyźni (Starszyzna wioski). W ramach szkolenia, że tak to ujmę, uczą się posługiwać dzidą w każdym możliwym znaczeniu tego słowa.

Wstawiłbym nagranie video, ale…

Allah przymknie oko

sex-5-koza

Źródło: muzułmańskie wypaczone zwie… wierzenia: Mężczyzna może uprawiać seks ze zwierzętami (typu: owca, koza, wielbłąd), ale po wytrysku powinien je zabić.

– Synu, koza jest gotowa, ale pamiętaj, by w porę przerwać, bo i tatuś chce później skorzystać.

Ciekawostka- Częste uprawianie seksu obniża ciśnienie krwi.

Splamiłaś honor rodziny

Ź: Islam. Trynkiewicz byłby w niebo wzięty, choć osobiście mam w tej kwestii mocno mieszane uczucia. Ośmiolatka straciła dach nad głową, wyrzucona na zbity pysk przez ojca, jako że padła ofiarą nienasyconych rządz ze strony zezwierzęconych brudasów, którzy akurat nie mieli do dyspozycji żadnej owcy.

Ciekawostka:

sex-2-ridge

Tak swoją drogą… ciekawe, co słychać w Domu Mody Forrester.

Nie wyjeżdżaj, kochanie, do Rumunii

sex-6-oral

Miejsce: Rumunia. Choćbyś stawał… na głowie żadna kobieta nie zgodzi się na doustne perwersje łóżkowe. Według ich przekonania blowjob nie przystoi praworządnej kobiecie. Pozostaje w schedzie tym, których reputacja jest nie bez uzasadnienia poddawana w wątpliwość.

Komunikat w stronę dziewcząt: Jakby co… to jest mi zimno.

Może na kawę i ciastko?

Miejsce: Japonia. Gdy w nieokreślonej przyszłości będę miał okazję odwiedzić kraj Ninja, Anime i Yakuzy- pierwsze, co zrobię, to odwiedzę no- pan kissa, czyli ,,kawiarnię bez majtek”. Obsługujące klientów kelnerki zobligowane są zakładać do pracy króciutkie spódniczki i- UWAGA- żadnej bielizny.

– Proszę napiwek. O, przepraszam. Upuściłem. Zechciałaby pani podnieść?

Ciekawostka: Częste uprawianie seksu wiąże się z podniesieniem poziomu przeciwciała o nazwie immunoglobulina A, które chroni na przykład przed przeziębieniem lub różnego rodzaju infekcjami.

Coś dużo tych pielgrzymów w tym roku

sex-1

Miejsce: Indonezja. Odsetek młodych pielgrzymów, co wcale nie dziwi, systematycznie wzrasta. Zwyczaj rokrocznie obliguje strudzonych wędrowców do podróży, którą wieńczy drobny szczegół. Po dotarciu na miejsce, modlitwie i zażyciu kąpieli pielgrzymi dobierają się w pary i uprawiają seks.

– Kurwa, znowu nie mam pary.

– Kochaneczku, może ja… ?- słyszę przekwitły głos jeszcze bardziej przekwitłej właścicielki.

Mogę chociaż założyć ochraniacz?

sex-3-w-jaja

Miejsce: Japonia. Tamakeri. Opinie wśród płci są podzielone. Szczuka i inne feministki może rozważą stały wyjazd do kraju kwitnących corocznie cojones. Zabawa, która w oczach, a raczej jądrach mężczyzny przypomina bardziej wybuch nuklearny, niż weekendowy wypad do Disneylandu.

– Kochanie, jutro mój ulubiony dzień w roku.

– Przecież byłem grzeczny. (Ze łzami w oczach.)

Ciekawostka: Chcesz być fit, uprawiaj seks. Jak każda aktywność fizyczna, seks spala niepotrzebne kalorie. Im częściej praktykowany, tym sylwetka bardziej atrakcyjna.

Pomódl się o twardego bolca

sex-7-fallus

– Mógłbyś wykonać dla mnie penisa ze stali?

– Nie wystarczy magiczna pastylka?

– Nie, nie wystarczy. Muszę pokonać złowrogiego demona.

Po raz kolejny wracamy do Japonii. Każda kobieta, nie tylko Azjatka (bez oburzenia, proszę) pragnie- że tak to ujmę- rozkoszy nie do złamania. Coroczny rytuał stalowego fallusa wiąże się z legendą o kobiecie, której pochwę opętał demon i potencjalnych kochanków skracał o… drugi mózg. Zdruzgotana kobieta poprosiła kowala o wykonanie penisa ze stali. I- jak można się domyślić- rogaty gość zjadł zęby na swoim umiłowaniu do penisów.

Ciekawostka na koniec: Seks wzmacnia samoocenę i dobre samopoczucie, ale… co podkreślam, wyłącznie z odpowiednią ku temu osobą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *