Gdyby faceci zachodzili w ciążę

Perspektywę brzemienności mężczyzn poruszano kilka razy na łamach popkultury. Wyjąwszy tyciusieńką zawiłość w zakresie sposobu zapłodnienia, ojcowska ciąża, bynajmniej nie spożywcza, byłaby zdecydowanie na rękę płci pięknej. Ale- z drugiej strony- mogłaby stanowić przyczynek innych, wcale nie sporadycznych, komplikacji, choćby w relacjach damsko- męskich, jak i w obliczu przedłużenia gatunku.

Arnold 2

Kilka przemyśleń skrytykowanego nie krytyka w kwestii procederu brzemiennego w skutki:

Produkcja prezerwatyw i innych środków antykoncepcyjnych stanowi główną siłę napędzającą gospodarkę i strukturę zatrudnienia.

Aborcja jest w pełni zalegalizowana. Żaden facet z autorytetem nie może przecież sobie pozwolić na cud tacierzyństwa. Wyobraźmy sobie w tym momencie mój ulubiony przykład- Prezesa Kaczyńskiego- w stanie błogosławionym. Czy to nie zahacza o groteskę?

Islamiści ze współżycia z kobietami do reszty przestawili się na zwierzęcy sport, czyli zabawa w kotka i myszkę z kozą.

Liczba gwałtów zmarginalizowana do minimum, bo żaden skurwiel bez honoru nie zechce połączyć swojej patologicznej przyjemności z późniejszymi powikłaniami.

Do powszechnego użycia zostaje wprowadzone stwierdzenie: MATKA NIEZNANA.

Jeśli chcesz, to nie czytaj dalej.

Rączki

O sposobie zapłodnienia

Im mniej wiem, tym lepiej śpię, a sferę nieświadomości w życiu szczególnie umiłowałem.

Niezależnie od metody zapłodnienia, powtórzę za Quentinem Tarantino- mężczyźni stają się, niestety, coraz bardziej wydelikaceni. Postępowe idee, że się tak wyrażę, kładą nacisk, by zrobić z chłopca nie mężczyznę, ale- nie przebierając w słowach- ciotę. Co więc stoi na przeszkodzie, aby role się odwróciły ? Facetom wyrosną, jak grzyby po deszczu- cipki, a kobietom- penisy. Nie wszystkim. Nie wrzucam do jednego worka, żeby nie wyszło, że jestem jednokierunkowym faszystą bez swastyki, ale za to z falą mowy nienawiści pod swoim adresem. Szczerze- mam w dupie ludzkie gadanie, ale z troski o swój słuch lub wzrok- zabezpieczę się, żeby nie zajść w ciążę lub nie być posądzonym o brak tolerancji, zwłaszcza gdy w grę wchodzi przedłużenie gatunku.

cioty

 Nieuchronna wizja przyszłości

Wszystkie przesłanki wskazują na to, że słowa komentatora na temat kolarskiej strzały Armstronga, że jest cudownym dzieckiem dwóch pedałów, mogą w niedługiej perspektywie przeistoczyć się z anegdotki metaforycznej w realną.

Uwaga, trąci homofonią- gorącą linią w stylu homo.

Za chwilę wezmę na barki ciężar krytyki, której tak bardzo się wystrzegałem, że postanowiłem się z nią zaprzyjaźnić. Jak bezrobotny z zasiłkiem socjalnym.  Uwaga… 3…2…1…

Pośladki

Tyłek, choć najbardziej jędrny i pełen krągłości, służy do srania! Smutne i obrzydliwe, ale prawdziwe. Chyba że… ktoś wyobraża sobie bliskość z ukochaną osobą przez pryzmat gównianego posmaku… to wtedy… nie, jednak nie zwrócę honoru.

dupa

Czy wiesz że…?

Szansa na zajście w ciążę przez przedstawiciela męskiego gatunku jest większa, niż prawdopodobieństwo trafienia 6-stki w wielkiej kumulacji Toto Lotka ?

O grze wstępnej

Życie nauczyło mnie jednego. Oczekiwanie bywa niejednokrotnie bardziej podniecające od samej konsumpcji, czy przeistoczenia zamiarów w czyn. Im dłużej, tym lepiej, choć stan zniecierpliwienia często temu przeczy.

 Kobieta: Kochanie, może byśmy, no wiesz…

Mężczyzna: Wiesz, dzisiaj jakoś nie mam ochoty, głowa mnie boli.

gra wstępna

 Kobieta: Nie za dużo zakładasz tych prezerwatyw?

Mężczyzna. Dopiero trzecią gumkę naciągam. Przezorny zawsze ubezpieczony.

Szczerze mówiąc, im dalej brnę w ten temat, tym mniej widzę w nim sensu, co zapewne zostanie również zauważone i wytknięte przez czytelników, ale… to, co się zaczyna, trzeba kończyć, podobnie z 9- miesięczną hodowlą, której przerwanie jest równie bezduszne, jak wyrzucenie na śmietnik nierozpieczętowanej gry, na której premierę trzeba było czekać 2 lata.

W męskim gronie

Spotkania testosteronowe na gruncie towarzyskim także uległyby udziwnieniu. Level Hard. Świat staje na głowie, a samce Alfa siedzą rozmarzeni w wygodnych fotelach, dotykając się wzajemnie po brzuchach i wpierdalając lody z ogórkami kiszonymi.

– Adrian, czemu jesteś taki nieobecny ?

– Nie mam pojęcia. Czuję się od kilku dni osłabiony, zdezorientowany i mam delikatne zawroty głowy.

– O, kurwa, wpadłeś, jak śliwka w kompot lub- co jest bardziej na miejscu- jak tampon do sedesu.

– Co masz na myśli?

– Nie udawaj głupszego, niż jesteś. Jesteś w ciąży, pytanie- z kim ?

– Nie strasz mnie. To była długa noc i szczerze mówiąc- po północy urwał mi się film.

– Znowu się zeszmaciłeś.

film

Kochanie, jestem w ciąży

– Hej, Natalia.

– O, hej, myślałam, że już się nie odezwiesz.

– Musiałem. Przejdę od razu do sedna, choć przychodzi mi to z trudem. Zostaniesz mamą.

W tle słychać niedowierzanie i cichy stukot zwiastujący koniec połączenia. Staraniom szczęśliwego tatusia odpowiedziała głucha cisza, jak noc listopadowa. Kolejne połączenia okazały się daremne, by po trzeciej próbie zautomatyzowany głos oznajmił, że wybrany numer został dezaktywowany.

ciąża

Ciekawe ile polubień na fb miałby Fan page: Tata w ciąży

Przebieg

Każdy człowiek, który twardo stąpa po ziemi i nie żyje w obłokach, wie, że mężczyźni i wielbłądy nie mają ze sobą absolutnie nic wspólnego. Domózgowa lewatywa, przynajmniej raz w tygodniu, jest wskazana bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. I teraz postawmy męski obowiązek w obliczu nowego życia wyrastającego pod sercem.

– Kochanie, mam ochotę się napić.

– Chyba Bóg Cię opuścił. Chcesz zaszkodzić dziecku?

Arnold 4

Rozwiązanie

Sposobów na urodzenie jest kilka, także w przypadku panów:

– Cesarskie cięcie- najbardziej prawdopodobne.

– W identycznej formie, jak w przypadku kobiet- dotyczy wyłącznie Michałów Pirogów, którym wyrosły cipki i innych postępowych rurkowców.

– Przez penisa- OSOBIŚCIE nie chciałbym czuć, widzieć, ani nawet słyszeć przebiegu tak drastycznie posuniętych w bólu i obrzydliwości narodzin dziecka. Kobiece rozwiązanie w obliczu męskiego porodu mogłoby uchodzić wtedy za spacerek po łące pełnej bratków i przebiśniegów.

Błaganie

Każdy szczęśliwy tatuś po wielomiesięcznym detoksie i kilkugodzinnej terapii wstrząsowej w pierwszej kolejności nie wziąłby do rąk dziecka, ale zestaw. Setka+ piwo+ papieros.

  • Kto to słyszał ?! Organizm osłabiony, a on tu pijaństwo urządza.
  • I dobrze, szybciej stracę świadomość.

Na kolana mężczyzno i módl się…

Życie na szczęście instynktownie dostosowuje optymalne warunki i rozdziela zadania według prawidłowych preferencji. Nie upośledza. Ratuje. Nie wystawia na próbę cudu. Przede wszystkim poczęcia. O ile mężczyźni nie są w stanie przeistoczyć okruchu w chleb, czy materiału genetycznego w życie, o tyle matka natura nigdy nie zostanie nazwana ojcem.

Jeśli świat bez reszty ogarnie szaleństwo i staną się możliwe genetyczne patologie, o zgrozo, zapowiadam w ramach niemego protestu samobójczy strzał w głowę.

Wtedy przemożna chęć zapuszczenia korzeni i spłodzenia potomstwa będzie niosła za sobą pewne komplikacje z samczego punktu widzenia.

K: Kochanie, chcę mieć czworo dzieci, ale urodzimy je razem.

M: Co masz na myśli ?

K: Nie zniżaj się umysłowym poziomem do facetów, którzy bronią skamieniałej już męskości.

M: Nie widzę nic złego w skamielinach, poza tym… idę się zastrzelić.

4 przemyślenia nt. „Gdyby faceci zachodzili w ciążę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *